KURUMSAL

KOCAELİ, Darıca’da kurulan Eğitim kurumumuz Desam Akademi, kaliteyi geri getiren eğitim politikalarını hedefler. Sadece öğrenciler için değil, bir bütün olarak toplumun sürdürülebilir kalkınması için de önemlidir. Kurumumuz açılmadan yaklaşık 10 yıldır hali hazırda faaliyetlerine devam eden butik eğitim kurumumuzun eğitim politikalarını, bilgi tabanı oluşturarak butik eğitimde kullanılan eğitim yöntemlerini, geniş çaplı, daha büyük olan eğitim kurumumuza başarılı bir şekilde uyguladık.

Gönlümüz rahat bir şekilde gelenekselleşmiş eğitim sistemi kalıplarını yıktık diyebiliyoruz. Eğitim konusunda en kaliteli olmayı hedefleyerek amacımız doğrultusunda, yaptığımız herşeyin en kalitelisini yapmaya çalışıyoruz. Franchise almadığımız için tek bir yayınevine bağlı kalmadan en kaliteli kaynakları harmanlayarak öğrencilere sunabiliyoruz. 10 kişilik vip sınıflarımız ve gerçek uzman kadromuz ile sıcak bir ortam oluşturduk. Öğrencinin performansını arttırmayı hedefleyen rehberlik servisimiz, veli ve kurumumuzun işbirliğini sağlayarak öğrencinin hem evde hem de kurumda performans kayıpları yaşamasını önlüyor.

Sınava Az Kaldı Peki Siz Hazırmısınız

Biz Daha İyisini Yapana Kadar En İyisi

MİSYONUMUZ

Eğitimin sadece kalkınmanın bir şartı değil; toplum nezdinde araştırma ve gelişimin motor, bilginin ise hareketi sağlayan tekerlekler olduğu bir yaşam aracı olarak benimsetilmesi ve geliştirilmesidir.

VİZYONUMUZ

Eğitim ve öğretimi çağdaş bir anlayışla sürdürerek, vatanını seven öz güvenli, üretken ve fark yaratan nesiller yetiştiren, ülkesine eğitimde katkı sağlayan bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKASI

Ulusal ve uluslararası kalite yönetim standartları çerçevesinde oluşturulan performans ölçütlerine göre Desam Akademi hizmet süreçlerini paydaşların katılımıyla ve veriye dayalı değerlendirme yaparak hizmet sunumunda sürekli gelişim sağlamak.
YAKLAŞAN SINAV TARİHLERİ

Desam ile Sınav Maratonuna Hazırmısın

11.06.2024

LGS SINAVI
12 kişilik VİP sınıflarda, Desam Akademi’ye özel bir eğitim sistemi uyguluyoruz.

25.06.2024

TYT SINAVI
Kişiye Özel Sınav Analizleri

26.06.2024

AYT SINAVI
Kişiye Özel Ders Çalışma Programları

27.06.2024

YDT SINAVI
Öğrenci ve Veli Rehberlik Hizmetleri