11. SINIFLAR (TYT-AYT HAZIRLIK)

10 kişilik VİP sınıflarda, Desam Akademi’ye özel bir eğitim sistemi uyguluyoruz.

Yaprak Testler, Genel Tarama Testleri ve Deneme

Sınavlarının (10 Tanesi Türkiye Geneli Olmak Üzere yılda 42 Deneme) ardından yaplılan sınav analizlerini ve genel değerlendirmeler ile rehberlik servisimiz, öğrencinin motivasyonunu hep en üst düzeyde tutmayı hedefler. Franchise almadığımız için tek bir yayınevine bağlı kalmadan en kaliteli kaynakları harmanlayarak öğrencilere sunabiliyoruz. Ödev takip ve kontrol sistemi ile performansınızı arttırmaya yönelik çalışmalar yapılır. Kafes sistemi ile sorular çözülerek eksikler giderilir.

Sizin hedefleriniz doğrultusunda istediğiniz üniversiteyi kazanmanız için gerekli tüm desteği sağlıyoruz. Ödev, sınav sonuçları ve devamsızlık durumlarında veliyi bilgilendiriyoruz.

Sormadığınız soru kalmayacak! İhtiyacınızın olduğu konularda, değerli öğretmenlerimizden takviye alabilirsiniz. Aynı zamanda veli ile birlikte iş birliği sağlanarak evde de performans kayıpları yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Sınıflarımızda dönüşümlü istem(sabahçı-akşamcı) kullanmadığımız için her 10 öğrencinin kendine ait bir sınıfı var. Eğitim konusunda en kaliteli olmayı hedefleyerek amacımız doğrultusunda, yaptığımız herşeyin en kalitelisini yapmaya çalışıyoruz.

11. Sınıf eğitimimiz, 11. Sınıf Müfredatı+TYT-AYT Hazırlığı+Soru Çözüm Saatleri+Birebir Dersler İle Konu Desteği ve Yaz Kampını kapsar.

HAFTADA 20 SAAT DERS 42 DENEME (10 TANESİ TÜRKİYE GENELİ)

-Bireysel Gözlemler
-Kişiye Özel Sınav Analizleri
-Kişiye Özel Ders Çalışma Programları
-Sınav Koçluğu
-Psikolojik Destek
-Öğrenci ve Veli Rehberlik Hizmetleri

MEZUN GRUPLAR (YKS HAZIRLIK)